poniedziałek, 18 listopada 2013

Art. 77 KW

Uprzejmie donoszę, że właśnie wraz z Mężonem zostaliśmy notowani na policji.
A było tak:
Faf zwiał.
Obszczekał pewną Panią na rowerze, która uparcie twierdzi, że nasz pies ją gryzie – nie prawda, nie ugryzł ani razu. Owszę, obszczekuje namiętnie psa owej Pani i raz się leciuchno z nim bezkrwawo poszarpał – jak to psy. Jednakże dziś Pani stwierdziła, że nasz pies jest bestią wściekłą, my zaś czyhającymi na jej bezpieczeństwo złymi ludziami (i to jak złymi!) i wezwała patrol policyjny. Panowie policjanci wylegitymowali nas na okoliczność szczepień Fafcia (wszystko przepisowo) i zasolili mandat karny w wysokości 50 zł, za „niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia (psa), art. 77 Kodeksu Wykroczeń”, TADAAM!
Międzyczasie Fafcio wpakował się do radiowozu, czym wywołał oburzenie Szanownego Pana Groźnego Policjanta. No ja nie wiem czemu naszego Fafa tak do radiowozu ciągnęło, nie wiem, wcale nie wiem.

Krótko mówiąc mieliśmy bardzo atrakcyjny popołudniowy poniedziałek.

1 komentarz:

  1. Wim która to Pani, wszystkie psy na osiedlu polowały na jej bezpieczeństwo i kostki. Nawet pekińczyk mojej koleżanki został przedstawiony jak bestia wielkości lwa. Hahahahah. Kobieta spełniona.

    OdpowiedzUsuń