sobota, 7 grudnia 2013

Aby do wiosny

Po ulepieniu 75. pierogów z kaszą gryczaną i serem fetą, zagnieceniu ciasta na 40 kruchych babeczek i spód do sernika, zamarynowaniu dwóch filetów kurczaka, zasiadłam się zrelaksować. Nie zaprzeczam – ze szklanicą zimnego piwa. W uszach dudni Black Sabbath z najnowszej trasy koncertowej. Zaraz przerzucamy się na TSA z 1982 roku. A jutro pomykamy na koncert współczesnego TSA. Byliśmy z 5 lat temu – byli cudni. Pewnie teraz tym bardziej.
Za oknem hula zimnica i ogólnie zima. W domu króluje rozbuchany kominek i w związku z tym mam w głębokim poważaniu Orkana Ksawerego, czy jak mu tam. Zima uderzyła wyjątkowo perfidnie. A nie mogłaby tak przyprószyć śnieżkiem, delikatnym mrozem zeszklić świat, słońcem to wszystko rozświetlić? Przywaliła z grubej rury i się dziwi, że ledwo przyszła, a wszyscy mają jej dość.
Kot w trybie nocnym szaleje pomiędzy doniczkami z kwiatami. Pies, po ostatniej aferze z policją niestety zamknięty w kojcu. W ramach troski o zwierzynę wszelaką, wirtualnie karmię pieska, któremu później jakiś realny sponsor kupi 25 kilo karmy, a sama realnie przygotowałam kulki z przemielonej słoniny, ziaren słonecznika i orkiszu. Dla sikorek.
I tak o – nieproszona, niechciana zima przyszła.1 komentarz:

 1. Maggie.danhakl@healthline.com8 grudnia 2013 20:54

  Hi,

  I hope this finds you well. I represent Healthline, a medical website dedicated to providing trustworthy health news and advice.

  We just launched a new product with our partner TrialReach that allows you to search for clinical trials in an area for a specific medical condition.

  I thought you would be interested in our Psoriasis trial results: http://www.healthline.com/health/trial-reach-psoriasis-clinical-trials

  I am writing to ask if you can help spread the word about this great new tool by sharing with your followers on your social communities or including this as a resource on your website.

  Please let me know if this would be possible. I’m happy to answer any other questions as well.

  All the best,
  Maggie Danhakl • Assistant Marketing Manager
  p: 415-281-3124 f: 415-281-3199
  Healthline • The Power of Intelligent Health
  660 Third Street, San Francisco, CA 94107

  OdpowiedzUsuń